UDSTILLINGER / INTERNATIONAL CAT SHOW

26+27.01.2019

Skensvedhallen, Højelsevej 1, 4623 Lille Skensved


D O M M E R E


Marie Westerlund
1234
Sverige

Sabine Moesch Drieling
1234
Schweiz

Britta Busse
1234
Tyskland

Dorte Kaae
1234
Danmark

Jorgen Billing
1234
Danmark

Boris Lupan
123C
Rusland

Tatyana Moraru-Puranen
4
Finland

RESULTATER

26.01.19 Full Resultater' List Judges reports : Kategori 1 Kategori 2 Kategori 3 Kategori 4
27.01.19 Full Resultater' List Judges reports : Kategori 1 Kategori 2 Kategori 3 Kategori 4
26.01.19 - LØRDAG's Resultater are generated 29.01.19 / 14:22:18
Nr
Kattens navn
S
EMS-Code
Cl
Resultat
BIS
Ejer
1DK* Jetameno's IantoMEXO a10 Ex1 CAP Neuter NOM Sørensen Lone
2CH SE* Athelstones Pink BubblesMEXO e07 Ex1 CACIB   Fleron Bech Ditte & Leif
3IP DK* Jetameno's Happy Daisy DiamondFEXO g06 Ex1 CAGPIB Neuter NOM Nielsen Jeannett
4SP&IC DK* Alacoccios Gauga CharlieMEXO n 2202 PH   Sørensen Lone
5SE* Subwoofer ThelmaFEXO n 2411 Ex1   Ljundstroem Malin
7SP&SC SE* Shahi's HarlemMPER n02 PH   Åkerman Annette & Stefan
8Helostrians Queen of JazzFPER n09 Ex1 CAC Adult NOM Åkerman Annette o Stefan
9SE* Freeloader's MareldFPER d11 Ex1 Junior NOM Fredholm Maria
10SE* Shahi's Fendi di Helostrian'sFPER f11 Ex1 Junior BIS Åkerman Annette o Stefan
11MyShadow's MoonroseFPER f12 Ex1 Kitten BIS J+K BOB-1Didriksen Kenneth & Robert
12Dogels FieFPER g11 Ex1 Junior NOM Dogel Anni
13IC SE* Ogopogo's JambalayaFPER ny 1105 Ex1 CAGCIB   Wantling Christina
14GIC SE* Ogopogo's Zavannah SunriseFPER ny 1203 Ex1 CACS   Wantling Christina
15IC DK* DiKeRo's LullabyMPER n 2405 Ex1 CAGCIB Adult NOM Lloyd Hughes Linda
16SC DE* El Zaburs Charmeur of DiKeRo, JWMPER d 2401 PH Adult BIS (BEST) Ad.BOB-4Piral Didriksen Kenneth & Robert
19IC Brentbergs Prins NicolasMPER ds 02 6205 Ex1 CAGCIB   Branding Lena
20CH DK* NAMYSLO's CayenneFPER d 02 6207 Ex1 CACIB Adult BIS (BOX) Ohlsson Lissi
23SP DK* Dogel's Lille IdaFPER g 0302 PH   Dogel Anni
24SE* Mångudinnan SverkerMRAG n11 Ex1   Sørensen / Lynge Pia / Niels
25DK* Flowerchild Quercus Violet GrayFRAG n11 Ex1   Sørensen / Lynge Pia / Niels
26SE* Medina's Dolls King CaspianMRAG n12 Ex1 BIV  Mourujärvi Eva
27DK* Cat2Be Planets - NeptuneMRAG n 2112 abs   Svensson Zofia Christa
28DK* Cat2Be Quartz - Rock CrystalMRAG e 2112 abs   Svensson Zofia Christa
29CH SE* Krickelins SassiFRAG n 0307 Ex2   Kallstrom Ellinor
30CH DK* JAQUET GastroméFRAG n 0307 Ex1 CACIB   Jaquet Karen Kalmayer
31SC DK* BIG-BANG ShootingStar LivFRAG n 0310 Ex1 CAP Neuter NOM Jonassen Susan
32DK* JAQUET RaggaeMRAG a 0312 Ex1 BIV  Svendsen Janne
33SE* Lil'Magics Ace of SpadesFRAG n 0312 Ex1 BIVKitten NOM Thisell anna
34DK* JAQUET JazzFRAG n 0312 Ex2   Jaquet Karen
35SE* Eltials BrancaiaFRAG n 0411 Ex1   Kallstrom Ellinor
36GIC SE* Medina's Dolls EffieFRAG a 0303 Ex1 CACS BIVAdult NOM Mourujarvi Eva
37GIP DK* JAQUET MakiMRAG a 0304 Ex1 CAPS Neuter NOM Wibroe Sanne
38IC DK* FJORDB-KKEN's JoeyMoeMRAG a 0305 Ex1 CAGCIB Adult NOM Bronke Jesper & Susanne
40SE* Lil'Magics California Dreamin'FRAG a 0309 Ex1 CAC   Thisell anna
41SE* Lil'Magics In FlamesFRAG a 0312 Ex1   Thisell anna
42PR SE* Medinas Dolls GizzmoMRAG a 0408 abs   Derle Svensson Malin
44SE* Lil'Magics Linn O'DeeFRAG a 0411 Ex1   Thisell anna
45DK* Cat2Be Marvel's MedusaFRAG g 0411 Ex1   Jacobsen Dorina Coco
46DK* Cat2Be Planets MercuryMRAG n 04 2112 Ex1   Marianne Kj?r Jensen Dorina Jacobsen
47Early Zamie Chamallow Rose *CHFRAG a 04 2111 Ex1   Mourujarvi Eva
49Silky Catz Kind of MagicMSBI n09 Ex1 CAC   Nyvej Gerd Jahn
50GIC DK* Ramandus ChanelFSBI a03 Ex1 CACS BIV  Thuland Schrøder Bettina
52Oliver von GottMSBI a09 Ex1 CAC   Mikkelsen Nanna & Flemming
54Holygateways NaadirMSBI a11 Ex1   Ohlsson Lissi
55Froehlich's Grace KellyFSBI a12 Ex1 Kitten NOM Frohlich Beata
56Tia von GottFSBI a12 Ex2   Mikkelsen Nanna d
57SP Kimi Kurt von Gott DKMSBI c02 PH Neuter BIS (BEST) Neuter BOB-1Møller Helle
58IC IDP BACKKARA's WesleyMSBI e07 Ex1 CACIB   Magnusson Helena
59PR Licarini's BobbiMSBI e 2110 Ex1 CAP   Corfitzen Marianne & Tom
60GIP&CH NO* Shapur BluebellFSBI g04 Ex1 CAPS Neuter BIS (BOX) Fröhlich Beata
61IC SE* Lottabo EstherFSBI j05 Ex1 CAGCIB   Magnusson Helena
63RAVENNA VON GOTTFSBI n 2111 Ex1   Møller Helle
64Romeo von GottMSBI d 2111 Ex1   Corfitzen Marianne & Tom
65SE* Sjohastens BamseMSBI d 2112 abs   Derle Svensson Malin
71SP&IC DK* Alacoccios Gauga CharlieMEXO n 2217 I Veteran BIS Sørensen Lone
73SP&SC SE* Shahi's HarlemMPER n17 II   Åkerman Annette & Stefan
74SC Zeman Scameron *ITMMCO n01 abs   Andersen Hartman Nettis
75PR Coogan's LinkMMCO n08 Ex1 CAPIB Neuter NOM Glem Lene
76Tippy Wees One In A MillionFMCO a09 abs   Andersen Hartman Nettis
78SP&SC DK* Thunderball's Tiger Lilly DVM DSMFMCO n 2302 PH BIVNeuter BIS (BOX) Sivkjær Helle
79GIP DK* JEDOCATS FerdinandMMCO n 2204 Ex1 CAPS   Stryg Susan & Claus
80IC SE* Bisu's SuperNovaFMCO ns 2205 Ex1 CAGCIB   Christiansson Torgny
81IC Aislinn's NespressoMMCO n 2207 Ex1 CACIB   Lillevik Linda
82PR WestpriceCats Logan WolverineMMCO a 2208 Ex1 CAPIB   Jensen Bente
83Tippy Wees Per-Pjoter den PerfektaMMCO n 2212 abs   Andersen Hartman Nettis
84Tippy Wees Moa-Majken den MagiskaFMCO n 2212 abs   Andersen Hartman Nettis
85NW'17 SP DK* SIVKJÆR's Cuba Libre, JW, DVM, DSMMMCO n 03 2202 PH Neuter BIS (BEST) Neuter BOB-3Usbeck Mette
86GIC SE* Whitewater's Rocket ManMMCO n 09 2203 Ex1 CAGCIB   Olsson Jörgen
87CH SE* Big Cats Valley Blueberry HillMMCO a 09 2207 Ex1 CACIB   Seijger Linda
88Umberto VivacoonPLMMCO n 03 2212 Ex1 BIVKitten BIS Saastamoinen Marie
89SC Hazard Villa Park *PL DVMMMCO e 2201 PH   Sivkjær Helle
90Elcontra Portofino d-AladinMMCO d 2211 Ex1   Usbeck Mette
91SC SE* Tippy Wee's BrandonMMCO d 0901 abs   Andersen Hartman Nettis
92GIP SE* Sankt Halvard's LexusMMCO d 09 2204 Ex1 CAPS Neuter NOM Olsson Jeanette
93Tarantella Azarius PrimeFMCO f 09 2211 Ex1   Saastamoinen Marie
94SE* Biglynx's ThymeFMCO f 0211 Ex2   Olsson Jeanette
95CH Cosette Duvall IL GuarianITFMCO ns 2207 Ex1 CACIB Adult NOM Christiansson Torgny
96CH Harry Tiili *PLMMCO as09 Ex1 CAC   Almqvist Frida
97NLTimaracoon's Regal BlueMMCO as11 abs   Samuelsson Pia
98 SE* Big Lynx's Tip TopMMCO ns11 Ex1   Persson Tina
99SE* BISU's KurtMMCO ns 2212 Ex1 BIV  Olsson Jörgen
100PR Pablo Picasso Dan Sky Beyrouth CZMMCO ns 0910 Ex1 CAP   Usbeck Mette
102IT* Diamond by Art Kitten JWMMCO w 6209 Ex1 CAC   Sivkjær Helle
103SE* Little Ls PineappleMNFO n 0911 Ex1   Andersson Elisabeth
104DK* SILVERLEAF's BatmanMNFO n 0911 Ex2   Skonning Sandra Heilskov
105DK* Stevne's DahliaFNFO n 0311 Ex1   Kristensen Ditte Stevne
106GIC SE* Segersjös ScooterMNFO n 2203 Ex2   Bergström Birgitta
107WW GIC SE* Just Catnap's Charles Fifty Nine, JWMNFO n 2203 Ex1 CACS BIVAdult NOM Eide Eva Dahl
108SC SE* Silent Hills Illidan StormrageMNFO n 2401 PH   Hansson Annette
111Sjölidens Princess NannaFNFO n 2211 abs   Holgersson Maria
112SCederskogens Östen ÖstanvindMNFO n 2212 Ex1   Ståhl Andrea
114SE* Ringbergens AstaFNFO n 2212 Ex1   Ringberg Anna
115GIC NO* Migoto's YljaFNFO n 09 2203 Ex1 CACS   Eide Eva Dahl
116IC DK* Fjellumhøjes AristoMNFO n 09 2405 Ex1 CAGCIB   Høegh Ulla
117CH NO* Fiskerjenta's Troll, JWMNFO n 03 2209 Ex1 CAC   Dahl Eide Eva
118CH SE* Viento's Feeling FuzzyMNFO n 09 2307 Ex1 CACIB BIVAdult BIS (BOX) Bondesen Dorthe & Thomas
119NO* Mariskogens OrkideFNFO a 03 2409 Ex2   Hallengren Petra
120DK* Fjellumhøjes Karla MadsenFNFO a 03 2409 Ex1 CAC Adult NOM Høegh Ulla
121PR DK* ROBDRUPS LiberteFNFO n 03 2310 Ex1 CAP Neuter NOM Robdrup Pia & Michael
122NO* Migoto's AlbertMNFO n 09 2211 Ex1 BIVJunior BIS J+K BOB-2Eide Eva Dahl
123DK* Lindvig's LeviMNFO n 09 2411 abs   Rudkøbing Jan
124DK* TOONSCAT's ZilkeFNFO n 02 21 6411 Ex1   Børgesen og Buusman Pia Og Henrik
125DK* Lindvig's My MacarenaFNFO n 09 2212 Ex1 Kitten NOM Klysner Lassen Helene
126DK* Kituras Isabella kuldFNFO n 02 21 6416 I Litter BIS Schærff Jensen Pia
127IC Sandliljans Arya StarkFNFO f 2205 abs   Holgersson Maria
129CH NO* Migoto's PernilleFNFO d07 Ex1 CACIB   Dahl Eide Eva
131GIC DK* COLLETTO's Andrea BergFNFO g 02 21 6203 Ex1 CACS BIVAdult BIS (BEST) Ad.BOB-3J. Kulager Ipsen Marija & Dennis
132IC Ginkgo Galaya GwendolynFNFO f 09 2405 abs   Wessel Grit
133IC DK* SHADOWPAW's ZaphiraFNFO e 09 2305 abs   Søndergaard Annette
134PR DK* COLLETTO's Lonesome RiderMNFO e 09 2308 Ex1 CAPIB   Frederiksen Malene
135GIC SE* CEDERSKOGENS Roxie RubinFNFO g 09 2203 Ex2   Hallengren Petra
136NL Titrans UmikoFNFO g 0909 Ex3   Vingaard Hansen Camilla
137NO* Migoto's KleopatraFNFO f 09 2409 Ex2   Peteren Tanja
138SCederskogens YrsaFNFO f 09 2209 Ex1 CAC   Nilsson Helene
139DK* SAKEENA's Flow My FiretearFNFO f 09 2209 Ex4   Hansen Hanne
140DK* Northtown Cats JuliusMNFO e 0310 Ex2   Moller Jensen Cecilia
141DK* Vorbeck's IriomoteMNFO d 03 2210 Ex1 CAP BIVNeuter NOM Dahlsgaard Larsen Pernille
142SE* Silent Hills MephistoMNFO d 09 2411 Ex1   Hansson Annette
143FARFALLINA TREE RedMNFO d 09 2111 abs   Costa Fabiana
144DK* Northtown Cats LiaFNFO f 09 2411 Ex1 Junior NOM Mørk Jensen Cecilia
145SE* Bökestorps Hjalmar GullbergMNFO d 03 2212 Ex1 BIVKitten NOM Lindh Pernilla
146SCederskogens Öyvi ÖgonfröjdFNFO f 09 2412 Ex1   Hallengren Petra
147NO* Fiskerjenta's PerleFNFO f 09 2312 Ex2   Dahl Eide Eva
148IC SE* Zygot's Zircon RockMNFO ns 2405 Ex1 CAGCIB   Vejlø Mie
150CH SBjörenklos Alexander RybakMNFO ns 2407 Ex1 CACIB   Andersson Elisabeth
151IC BR* Miadore VeridianaFNFO gs 2207 Ex1 CACIB   Andersson Elisabeth
152SE* Pranas Max ZorinMNFO ns09 Ex1 CAC BIV  Brönnert Lindh Hanna
153DK* TOONSCAT's ReenaFNFO ns 2409 abs   Wessel Grit
154DK* Tumlings BladeMNFO ns 2312 Ex1   Kristensen Ditte Stevne
155DK* Kituras SafirFNFO fs 2412 Ex1   Jensen Pia Schærff
156SC DK* SHADOWPAW's Purple RainMNFO as 03 2301 PH BIVAdult NOM Søndergaard Annette
158IC Thomanis Chai, JWFNFO ns 01 21 6205 Ex1 CAGCIB Adult NOM Dahl Annie
160DK* Vingaard Bella SwanFNFO es 09 2309 Ex1 CAC   Nordby Jane
161IP IP DK* SHADOWPAW's BastetFNFO ns 03 2306 Ex1 CAGPIB Neuter NOM Jønsson Charlotte & Bro Martin
163DK* TOONSCAT's ZylleMNFO ns 01 21 6411 Ex1   Claesson Jannice
164DK* SILVERLEAF's Rainbow DashFNFO fs 09 2212 abs   Jønsson & Bro Charlotte & Martin
165IC DK* ROBDRUPS The Only OneMNFO w 6305 Ex1 CAGCIB   Robdrup Pia & Michael
166DK* Gistebo's DesireeFNFO w 6211 Ex1 Junior NOM Nordby Jane
167DK* ROBDRUPS MozzarellaMNFO w 6412 Ex1   Robdrup Pia og Michael
168SE* Silent Hill's NymeriaFNFO w 6212 Ex1 Kitten NOM Sandin Hanna & Emil
169IP NO* Grensedalen OrionMSIB ny 2408 Ex1 CAPIB   Egemark Pia
170IC NO* Nordskjærets Xellent FilosenMSIB ny 2405 Ex1 CAGCIB   Mattsson Else
173IP SE* Sibbemaffians ZaitsevMSIB d 03 2306 Ex1 CAGPIB   Johansson Eva
174SE* Gyllenlööfs CetiFSIB ny 09 2411 Ex2   Ekblad Katarina
175Nelius RusaFSIB n 03 2311 Ex1 Junior NOM Corneliussen Lise
176Hazara Sladkoe PyatnyshkoFSIB f 2309 Ex1 CAC   Mattsson Else
178GIC d'Artagne MarnieFSIB ns 09 1103 Ex1 CACS   Ekblad Katarina
179PR SE* Ajca's Mysiga MimmiFSIB fs 09 2410 Ex1 CAP   Johansson Eva
180Tippy Wees Glenn-Greger den GroveMMCO n 2316 abs   Andersen Hartman Nettis
181IP SE* KungsgardenCats BalthazarMBEN n 2406 Ex1 CAGPIB Neuter NOM Möllerstedt Emma
182CH NONuria's Wow JWMBEN n 2409 Ex1 CAC Adult NOM Michelsen Barbro
183Harlekin J LOFBEN n 2412 abs   Koch Mette og Jesper
185Raptor Mystery Albion BGMBSH a09 abs   Löfström Pia
186Ice Cube Sideris *PLMBSH a11 Ex1   Hogenboom Angelien
187JW Indla Sideris*PLFBSH a11 Ex1 Junior BIS Hogenboom Angelien
188SApplecat ArrowFBSH g12 Ex1 Kitten NOM Palokangas Päivi
189IC Skaaningcats Lilo (Luna)FBSH h05 Ex1 CAGCIB   Jensen Anne Marie Nymark
190SP SE* Tylokatten Alexej VronskijMBSH ns 1102 abs   Arklund Ingrid
191Fifi La Fleur Geirlina DolceFBSH ns 1109 Ex1 CAC   Bedsted Birthe
192Kordes Babett' Fleur-de-LisFBSH ns 1109 Ex1 CAC Neuter NOM Bedsted Birthe
193Kordes Emerals DewMBSH ns 1112 Ex1   Bedsted Birthe
194Cameo Rosalinda no Demetra (LV)FBSH ds 1111 abs   Arklund Ingrid
195Adonis von KrivovMBSH a 0309 Ex1 CAC   Hogenboom Angelien
196Jadore ChelgoldblueFBSH g 0311 Ex1 Junior NOM Hogenboom Angelien
198Tintomara's Gorgeous GigiFBUR n12 Ex1   Liljenberg Ilga
199SC Edox Eliotte de Petite Pelote *CZMBUR a01 PH   Daugaard Brian
200IP BJELKE's Money-MoneyMBUR b06 Ex1 CAGPIB   Petersen Christina F.
202DK* Joy of Livings WilmaFBUR b11 Ex1 Junior NOM Nielsen Sonja Aurbo
203SC DK* Bridau's AdelaideFBUR c01 PH Adult NOM Daugaard Brian
204IC RU* O'Kler FernandoMBUR c05 Ex1 CAGCIB Adult BIS (BOX) Michaelsen Tina & Jan
206JW, Tintomara's Fu-Gee-LaFBUR c09 abs   Liljenberg Ilga
207BJELKE's TornadoMBUR c12 Ex1 BIVKitten NOM Ramm Nina & David
209Calia Cats's HollieFBUR d12 Ex1 Kitten BIS J+K BOB-4Busch Christina
211Calia cat's EliotMBUR e11 Ex1   Busch Christina
212SP DK* Sydow's Helena RubinsteinFBUR h04 Ex1 CAPS Neuter BIS (BEST) Neuter BOB-2Ramm Nina & David
213IC Myicaz Swetie PieFBUR j05 Ex1 CAGCIB Adult NOM Bjelke Anne Marie
214IC DK* BOHOLDT Sort MambaMEUR n10 Ex1 CAP Neuter BIS (BOX) Boholdt Pernille
215IC DK* BOHOLDT Louis ArmstrongMEUR n 2205 Ex1 CAGCIB   Larsen Lene Ovel
216PR DK* BOHOLDT Mary, Crown Princess of DKFEUR n 2210 Ex1 CAP   Lund Anja
217PR DK* BOHOLDT Odin GowMEUR n 2210 Ex1 CAP Neuter NOM Boholdt Pernille
219DK* BOHOLDT GuldklumpenFEUR n 2211 Ex1   Boholdt Pernille
220Wawes My B2B EulaliaFEUR n 2412 Ex1   Wege Walter og Krista Maag
221Eife's Ronja RøverdatterFEUR a 2211 Ex1   Køhler Eva
222DK* BOHOLDT Store JuniorMEUR ns 2209 Ex1 CAC   Boholdt Pernille
223DK* Wehnert's SoloMEUR ns 2211 Ex1 BIV  Lyksgaard Anne
224DK* Wehnert's SuzyFEUR ns 2211 Ex1   Lyksgaard Anne
225DK* EIFE's Chara Chubby CheeksFEUR fs 24 6212 Ex1   Jørgensen Helle
226PR DK* Wehnert's MetaFEUR ns10 Ex1 CAP   Jørgensen Helle
227SE* Bojsons BalderMEUR ns11 Ex1   Maag Krista
228SP DK* Chalounja Kurilkot, DSMFKBL fs 09 2402 PH Neuter NOM Nielsen Julie
229SC DK* PRIMPRAU's Kuhn Ped Sii FahFKOR01 abs   Paulsen Marie
230SP&CH FI* Dewdrop's Fan Chaluay DSM DVMFKOR02 PH   Paulsen Marie
231GIP DK* PRIMPRAU's Wai Khun AnakotFKOR04 abs   Baird Camilla
232IP DK* PRIMPRAU's Kai Chieng-MaiMKOR06 Ex1 CAGPIB   Klysner Lassen Helene
233DK* PRIMPRAU's Tia SennaFKOR11 Ex1   Klysner Lassen Helene
234NOGooseberry WannabeFMAU ns 2411 Ex1   Lökke Rebekka
235SW IC SE* Kustens Chi Sara Con TeFSIN05 Ex1 CAGCIB   Spetz Stellan
236SC Dancetaria Muffin for KustensMSIN03 Ex1 CACS   Ljunggren Hans
237IC SE* Kustens Follia d'AmoreFSIN07 Ex1 CAPIB BIVAdult BIS (BEST) Ad.BOB-1Hansson Jenny
238SP Lykken Curly TsarinaFSRL n02 PH   Pedersen Ivan
239SC DK* SelRexWin BerryMSRL n03 Ex1 CACS Adult NOM Berg May
240Tzari YankieMSRL b12 Ex1   Andresen Vivian
241Tzaris OreoFSRL hs12 Ex1   Andresen Vivian
243IC SE* Tiddlywinks Drop Dead GorgeousMSRL n 0307 Ex1 CACIB   Palokangas Päivi
244SP&CH FI* Dewdrop's Fan Chaluay DSMFKOR17 I Veteran BIS Paulsen Marie
245SP DK* Chalounja Kurilkot, DSMFKBL fs 09 2418 I Pensionist BIS Nielsen Julie
246GIP DK* PRIMPRAU's Wai Khun AnakotFKOR18 abs   Baird Camilla
247SP DK* Wijelo's Electric EdisonMABY n02 PH Neuter NOM Winther-Jensen Lone
248IC Wijelo's Lord Leonardo JWMABY n05 Ex1 CAGCIB Adult BIS (BOX) Winther-Jensen Lone
249GIC RU* Des Cavalier Tamina of WijeloFABY n05 Ex1 CAGCIB   Winther-Jensen Lone
250CH Mary Read af KhartoumFABY n09 Ex1 CAC BIVAdult BIS (BEST) Ad.BOB-2Clarin Floto Bodil & Michael
253Kadesh af KhartoumFABY n12 Ex1   Floto Bodil & Michael
255SW'18 IC Allora Erta Alle, JWFABY a05 Ex1 CAGCIB Adult NOM Seifert-Thorsen Marianne & Lars
257Wijelo's Much More MorganMABY o09 Ex1 CAC   Winther-Jensen Lone
258DK* Taco Villas Tiffany CaseFABY o09 Ex1 CAC   Roth Marianne
259SC, DSM SP Luna-Tick's Grisling DSMMABY p02 PH Neuter BIS (BOX) Seifert-Thorsen Marianne & Lars
260SC SE* Klelofts Zoritza av SmarrygolFCRX n01 PH   Loftunger Klein May
261Rexperiment MalvinaFDRX as 03 2412 Ex1   Lassarp Vanessa
262Se Recce Pod Type 99 SoniaFDRX n 2412 Ex1 Kitten BIS J+K BOB-3Lassarp Vanessa
263SE* OneWorld Basari SafariMGRX n 09 (II)11 Ex1 Junior NOM Prahl Kevin
265DK* Nyx VjerevicaFOLH o 2412 Ex1   Ingholt Ethan
266PR SE* Labolinas Totally In Love JWFOSH a10 Ex1 CAP Neuter BIS (BEST) Neuter BOB-4Madsen Maria
267NOTauriel ArkenstoneFOSH g12 Ex1   Lothlorien Angel
268GIC DK* Nyx Alleria WindrunnerFOSH n 2505 Ex1 CAGCIB   Riis Charly
269Xandra OriclisFOSH n 2511 Ex1   Madsen Maria
270Safari of LancarrowFOSH a 2209 Ex1 CAC   Riis Charly
271IC Yamal Nice LandoriMOSH a 2405 Ex1 CAGCIB   Madsen Maria
273Oberon of LancarrowMOSH ns 2209 Ex1 CAC   Riis Charly
274Alter Ego UncasMOSH n 03 2211 Ex1 Junior BIS Jensen Inge-Lise
279Velva's Drama Queen of MalevitchFRUS12 Ex1   Malevitch Maria
281Mariol's ManjaraFSIA b12 Ex1 Kitten NOM Vedel Marianne
282Mariol's TalosMSIA c09 Ex1 CAC   Vedel Marianne
283BertramMHCS14 I HC NOM Sørensen Karin
285Bolette af BjæverskovFHCS14 I HC BIS Seifert-Thorsen Marianne & Lars
286Ninja Black Magic ValuaFBOM non*11 Ex1   Liljenberg Ilga
287GIC Liza Du Madison Cat'sFBML ns 11 3103 Ex1 CACS   Aggersbøl Bent & Anni
288CH Tesla af MisapotanienFBML bs 1109 Ex1 CAC   Aggersbøl Bent & Anni
290DK* FJORDB-KKEN's Madam NormaFRAG a 0312 Ex2   Ipsen Marija & Dennis Kulager
291DK* Kitura's AramisMNFO ns 09 2312 Ex1   Jensen Pia Schærff

 

© BLP 2018-2019